• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Ciąża i dziecko Wychowanie Krople dropingo. Wasza opinia?

Krople dropingo. Wasza opinia?

Post 04 sie 2017, 9:38

Hej! Czy któraś z Was podawała swojemu dziecku te kropelki? Jakoś nie jestem do tego przekonana, ale chciałabym żeby mój synek miała czyste ząbki, a jak wiecie nie jest łatwo przekonać 5 latka do szczotkowania... Napiszecie jakieś opinie?

Cześć, podbijam temat. Też chciałabym poznać opinię na tematy tych kropelek :)

Witam Was. Moja siostra podaje to swojej córce i mają przy tym świetną zabawę. Przed myciem ząbków przepłukują buzie kilkoma kropelkami tego płynu i brud na ząbkach zabarwia się na niebiesko. Siostrzenica jest zachwycona jak widzi, że niebieskie plamki znikają podczas szczotkowania.

Dzięki za odpowiedź. Któraś z Was może jeszcze coś napisać?

Moja opinia o dropingo jest bardzo pozytywna. Długo szukałam pomysłu na zachęcenie córki do szczotkowania zębów i to jest super opcja. Wymyślam za każdym razem jakąś historie, czemu jej zęby są niebieskie i wtedy jest zabawa.

Hej, to chyba też kupie dla mojego syna. A wiecie gdzie to jest dostępne? W aptekach, drogeriach?

Ja kupiłam na ich oryginalnej stronie www.dropingo.pl

U mojego dziecka wykorzystanie kropelek dropingo to zabawa w najlepszej formie. Prawdę powiedziawszy nie czytałam opinii o dropingo wcześniej, ale teraz z czystym sumieniem mogę polecić ten produkt. Przed wystawieniem opinii o dropingo proponuję sprawdzić produkt nawet na sobie i wtedy dać opinie. Wg mnie - jest to bardzo dobre posunięcie w przypadku, gdy nie dziecko nie chce myć zębów lub robi to bardzo niedokładnie i powierzchownie. :D

Dziewczyny, też to kupiłam z Waszego polecenia i jestem zachwycona. Super, że ktoś wpadł na taki pomysł. Wieczorne mycie zębów stało się czymś na co czekamy, a nie nieprzyjemnym obowiązkiem. Polecam każdej mamie. Teraz mycie zębów to nie tylko świetna zabawa, ale i dobrze wiem gdzie syn musi dokładniej szczotkować zęby.

Dziękuje za polecenie tez kupiłam kropelki i dzieciaki mają taką frajdę. Jest zabawa i chęć do szorowania ząbek ;)

Następna

Wróć do Wychowanie